už 20 rokov na trhu

 
 
 
  • 0948 878 331
  • info@abenys.sk
 
 
 
Úvod > už 20 rokov na trhu
 

V predaji nie sme žiadny nováčik

Internetový obchodný dom www.abenys.sk vznikol v roku 2009.

Firma ABENYS s.r.o. vznikla pred vyše 20-imi rokmi a do roku 2009 niesla názov Koracell Slovakia s.r.o.. Zmena mena a rozšírenie internetového podnikania z e-shopu s mobilným príslušenstvom www.koracell.sk ( jeden z prvých e-shopov s mobilným príslušenstvom, po príchode prvého mobilného operátora na Slovensko) na obchodný dom www.abenys.sk v roku 2009 doplnený o FAN SHOP, výrobu darčekov podľa želania a pôvodného mobilného príslušenstva rozbehla novú éru zvanú ABENYS :)   


V roku 2009 sme rozšírili svoje pôsobenie aj na susedné trhy a to na český ako www.abenys.cz a maďarský ako www.abenys.hu
V roku 2012 sme ako e-shop vyhrali ocenenie SHOP ROKU v kategórii Cena kvality - Darčeky a zážitky, za čo sme svojim zákazníkom neskutočne vďační, nakoľko sa jedná o hodnotenie reálnych zákazníkov ktorí u nás nakúpili a boli spokojní s našim prístupom.


O rok na to v roku 2012  sme svoje víťazstvo takmer obhájili, ale potešilo nás, že sme ostali v TOP dvojke :)


Žiaľ v roku 2014 Heuréka zrušila našu kategóriu a momentálne je ABENYS.sk zaradený v
kategórii Obchodné domy, kde s veľkou konkurenciou známych obchodných domov nie je reálne súťažiť :)
Stále nás však teší každé pozitívne hodnotenie našich reálnych zákazníkov na Heuréke.


Do svojej ponuky sme zaradili aj vecičky s Disney tematikou - ROZPRÁVKOVO, aby mohli mamičky, ktoré nakupujú pre svojich futbalových fanúšikov v našom FAN SHOPe dohodiť do objednávky aj niečo pre dcérku, či "nefutbalového" brata :)  FAN SHOP sme rozšírili o futbalové kluby Manchester City, Tottenham Hotspur a Borussia Dortmund a taktiež sme rozšírili ponuku darčekov pre najmenších o odrážadlá s menom a lehátka Bright Starts.

V roku 2015 sme do našej ponuky zaradili školské veci, širokú ponuku nie len licenčných školských tašiek, peračníkov a iných potrieb.  

Ak chcete vidieť ako to u nás vyzerá, Adresár firiem o nás natočil krátke video . 

V októbri 2016 náš e-shop prešiel vynovením dizajnu a zmenou loga.Okrem maloobchodnej ponuky mobilného príslušenstva sa firma Abenys s.r.o. do dnešného dňa
venuje aj veľkoobchodnému predaju, takže tovar z ponuky www.koracell.sk si stále môžete zakúpiť
aj vo väčšine mobilných predajní na Slovensku.
V prípade, že máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu , prosím kontaktujte nás na info@koracell.sk.

 
 
 
Novinky z našej ponuky
 
 
Novinky z našej ponuky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia