Obleč svoj nový Samsung S10

 
 
 
  • 0948 878 331
  • info@abenys.sk
 
 
 
Úvod > BLOG > Obleč svoj nový Samsung S10
 

Obleč svoj nový Samsung S10


Samsung predstavil koncom februára svoju novinku Samsung S10 vo všetkých variantách. Viac info o telefóne i o možnostiach ako ho chrániť nájdete v našom článku. Samsung predstavil v modelovej rade S svojich troch zástupcov.  Novinkou je lacnejší, menší model S10e.

Samsung S10 , Samsung S10 + a Samsung S10e


Najlepšie vybavený model Samsung S10+ má 6,4-palcový displej zakrivený po oboch stranách. V pravej hornej časti displeja má výrazný otvor, ktorý ukrýva dvojitý predný fotoaparát. Puzdro na S10+ nájdete v našej ponuke.

O trochu menší Samsung S10 má rovnako zakrivený displej, je však iba 6,1-palcový. Otvor v pravej časti je výrazne menší, lebo slúži iba pre jednu prednú kameru. Puzdro na tento telefón nájdete aj u nás.

Najmenší z trojice Samsung S10e má 5,8-palcový, rovný displej s malým otvorom v pravej hornej časti. Snímač odtlačkov prsta nie je integrovaný v displeji, ale nachádza sa na pravej strane. Puzdrá na S10e máme tiež v ponuke.

Novinky z radu S10 sú štandardne dodávané ako Dual SIM, druhý slot je hybridný – zdieľaný s pamäťovou kartou formátu MicroSD. Rovnako ostal zachovaný aj 3,5 mm Jack pre pripojenie slúchadiel. Nabíjanie podporuje bezdrôtové nabíjanie a tiež reverzné bezdrôtové nabíjanie. Môžu tak bez káblov dodať energiu inému zariadeniu. Nabíjanie klasickou sieťovou nabíjačkou ostalo ako u predchodcov s konocvkou Micro USB typ C.

 

Z pohľadu ochrany displeja je rovný displej Samsungu S10e ako stvorený na ochranu tvrdeným sklom, nakoľko rohy displeja nie sú zaoblené a teda ochrana je o to vyššia. Rovnako použitie veľmi obľúbených obojstranných silikónov - 360 stupňových puzdier je pri tomto telefóne úplne v poriadku, nakoľko snímač odtlačkov prsta nie je integrovaný v displeji. Pri použití týchto obojstranných púzdier na S10 a S10+ treba vždy myslieť na to, že funkcia snímača odtlačku prstu nebude funkčná, rovnako ako na iných telefónoch s integrovaným snímačom.

 
 
 
 
Novinky z našej ponuky
 
 
Novinky z našej ponuky
 
 
 
 
Iné personalizované produkty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia