CocoGeek - 100% KOKOSOVÁ VODA 330 ML

 
 
 
  • 0948 878 331
  • info@abenys.sk
 
 
 
ÚVOD > COCO GEEK kokosová voda > CocoGeek - 100% KOKOSOVÁ VODA 330 ML
 

COCO GEEK kokosová voda

CocoGeek - 100% KOKOSOVÁ VODA 330 ML

Príležitosť, ako lahodným spôsobom podporiť regeneráciu tela a mysle.
Výrobca:CocoGeek
Katalógové číslo::COCOGEEK330
Dodacia lehota
Na sklade: 714
Vaša cena: 1,67 € bez DPH
2,00 € s DPH

CocoGEEK je 100% prírodná kokosová voda z mladých zelených orechov, pochádzajúcich z kontrolovaných kokosových fariem v Thajsku. Obsahuje iba telu prospešné prírodné látky. Je prirodzene bez cholesterolu a posilňuje ľudskú imunitu.


Kokosová voda CocoGeek je číra tekutina, k jej zrodu dochádza v strede mladých zelených kokosov. Vzniká filtrovaním dažďovej vody cez škrupinu orecha. Pri tomto procese sa prirodzene obohacuje o vitamíny, minerály, elektrolyty, enzýmy a aminokyseliny. Kokosová voda je prirodzene izotonický drink, pretože zvyšuje koncentráciu iónov v tele. Zvýšená koncentrácia iónov zaisťuje ich rýchlejšiu výmenu cez membránu, čo má za následok rýchlejšie spaľovanie tukov a lepšiu hydratáciu.

Kokosová voda je takmer identická s krvnou plazmou, ktorá tvorí zvyčajne 55% ľudskej krvi. Bola používaná ako náhrada krvnej transfúzie pre zranených vojakov počas druhej svetovej vojny v Pacifiku. Obsahuje veľa biologicky aktívnych enzýmov, ktoré sú nevyhnutné pri trávení. Tieto enzýmy spúšťajú detoxikáciu a prečistenie tráviaceho traktu. Kokosová voda je tiež významným zdrojom vitamínov skupiny B, ktoré telo dopĺňa len z vonkajších zdrojov, napríklad kyseliny listovej, ktorá má veľký význam pre rast a vývoj plodu v maternici. Vďaka CocoGeeku sa k vám kokosová voda dostáva vo svojej čistej podobe, presne tak, ako to príroda vymyslela.

IDEÁLNY NÁPOJ PRE KAŽDÉHO
Sila prírody sa snúbi s výbornou chuťou

 

Pre športovcov a vyznávačov zdravého života

Je to ideálny hydratačný nápoj, ktorý doplní minerály do organizmu vyčerpaného náročnou fyzickou aktivitou. Jeho jedinečnosť zaisťuje vyvážený pomer sodíka a draslíka. Draslík sa podieľa na správnej funkcii kardiovaskulárneho systému, znižuje krvný tlak, zaisťuje svalový tonus a prispieva k celkovej harmónii organizmu.

Wellness nápoj podporujúci štíhlu líniu

CocoGeek zvyšuje koncentráciu iontov, a tým mení osmotický pomer v tele. Tento proces urýchľuje výmenu iónov cez membrány čo má za následok zrýchlenie metabolizmu, tým pádom zlepšuje látkovú výmenu tukov. Kúzlu kokosovej vody prepadli aj Madonna, Demi Moore, Miranda Kerr a teraz jej s radosťou môžete prepadnúť aj Vy.

Poznajte jeho ANTIAGING efekt

Obsahuje totiž cytokíny a kyselinu laurovú, ktoré sú dôležité pre proces bunkového rastu. Vyvažuje hladinu PH a spojivové tkanivo udržuje hydratované a silné.

Pre tehotné ženy a čerstvé mamičky

Kokosová voda výborne rehydratuje a pomáha pokryť zvýšenú potrebu vápnika, magnézia a draslíka. Obsahuje kyselinu laurovú, ktorá je dôležitou súčasťou materského mlieka. Jej úloha je chrániť detský imunitný systém proti vírusom a infekciám. CocoGeek je 100% prírodný produkt, neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá ani iné škodlivé látky.

6 najčastejších otázok, ktoré na nás máte

1. V čom je výnimočný?
Naším produktom je 100% prírodná a čistá kokosová voda, ktorá sa vyznačuje ľahko sladkastou chuťou, pritom neobsahuje žiadny pridaný cukor. Obal je 100% recyklovateľný a šetrný k životnému prostrediu. CocoGeek neobsahuje žiadne farbivá, príchute, konzervanty, sladidlá a ani kofeín.

2. Aký je rozdiel medzi kokosovú vodou z Thajska a vodami z ostatných častí sveta?
Hlavným rozdielom je chuť. Brazílske, Filipínske a ostatné kokosové vody majú menej sladkú chuť, zatiaľ čo Thajská voda je sladšia - spolu s výraznejšou kokosovou chuťou. V Thajsku sú profesionálne kontrolované kokosové farmy, kde sú kokosy pestované v ideálnom prostredí.

3. Aký je rozdiel medzi kokosovou vodou a kokosovým mliekom?
Jedná sa o dve úplne rozdielne tekutiny. Kokosová voda je číra tekutina pochádzajúca z mladých zelených kokosov. Kokosové mlieko sa vyrába z dužiny už zrelých, hnedých orechov a obsahuje veľké percento tuku.

4. Prečo COCOGEEK používa plechovky ...
Naša plechovka zaisťuje kokosové vode prirodzené podmienky pre skladovanie. Dá sa povedať, že simuluje podmienky vo vnútri kokosového orecha. Kovová plechovka ponúka produktu dlhšiu životnosť ako tetrapak. Je plne recyklovateľná a neobsahuje škodlivé látky, ktoré môžu vznikať v plastovom obale.

5. Môže sa chuť a farba kokosovej vody líšiť?
Áno, chuť a farbu ovplyvňuje krajina pôvodu a podmienky pestovania kokosových orechov. CocoGeek je nápoj z kokosov rastúcich na kontrolovaných kokosových farmách v Thajsku a jeho chuť je prirodzene sladkastá. Jedná sa však o čisto prírodný produkt bez prídavných látok, preto sa chuť a farba môžu mierne líšiť v závislosti od sezónnych poľnohospodárskych podmienok. Vždy však dbáme na to, aby sa k Vám dostala kokosová voda prvotriednej kvality.

6. Je vhodná pre vegánov a bezlepkovú diétu?
ÁNO
Táto kokosová voda neobsahuje žiadne živočíšne produkty ani lepok, je teda vhodná pre vegánov a pre osoby dodržujúce bezlepkovú diétu. CocoGeek kokosová voda je hypoalergénna a je veľmi dobre tolerovaná aj citlivými osobami.

NÁŠ PRÍBEH ... ALEBO AKO SA COCOGEEK DOSTAL AŽ SEM
"Do prírodnej kokosovej vody sme sa zamilovali pred niekoľkými rokmi a bola to láska na prvý pohľad. Vynikajúci osviežujúci nápoj priamo zo zeleného kokosu. Po nejakej dobe sme zistili, že tento exotický nápoj sa začína objavovať aj inde, než v škrupine kokosového orecha. Našli sme ho vo fľaštičkách, tetrapakových kartónoch ale aj v plechovkách.
Dlho sa nám však nedarilo nájsť produkt, ktorý by bol v čisto prírodnej forme a zároveň by uspokojoval naše chuťové bunky. Až sme ochutnali kokosovú vodu COCOGEEK z Thajských kokosových orechov, ktorá nám učarovala tak, že sme sa rozhodli ju priviezť ku nám domov. "


Dúfame, že rovnako tak učaruje aj Vám, a to nielen svojimi pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus, ale aj svojou dokonalou chuťou.

 

 
 

 

 
 
Novinky z našej ponuky
412
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia