Book + silikonové púzdro na Huawei P9 - červené 5,40 4,50 -46 %
  • Book + silikonové púzdro na Huawei P9 - červené

Book + silikonové púzdro na Huawei P9 - červené

Huawei P9 Pre lepšiu ochranu telefónu Vám odporúčame ešte pred založením telefónu do diárového púzdra dať na displej telefónu ochrannú fóliu. Detailné informácie
5,40 4,50
2,90
  • Detailný popis

2v1 puzdro je kombináciou praktického diárového puzdra na telefón s uzatváraním na silný magnet + odnímateľný silikón s magnetom.
Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitnej ekologickej kože, čo mu dáva elegantný vzhľad. Koža - lem sa nachádza aj na silikónovej zadnej časti.
Odnímateľná magnetická vložka je vyrobená z odolného silikónu, ktorý umožňuje stabilné upevnenie telefónu. Má výrezy napríklad pre nabíjačku a objektív fotoaparátu. Na zadnej strane je namontovaný silný magnet, takže silne prilieha ku krytu. Umožňuje rýchlu montáž a demontáž podľa vašich potrieb.
Vnútri sú štyri praktické vrecká, ktoré môžu slúžiť na uloženie potrebných dokladov, kariet alebo peňazí.
Diár pasuje iba na typ telefónu uvedený v názve tovaru. Pred objednaním si prosím preverte typ svojho telefónu. Je totiž rozdiel napríklad medzi Samsung J510 Galaxy J5 (2016) a Samsung J500 Galaxy J5 a takéto odchýlky má dnes už skoro každý typ...Ak nemáte krabicu, či návod, číslo - typ telefónu je uvedený pod batériou.
V ponuke máme širokú paletu typov a druhov diárových púzdier, nie vždy však máme fotku diára presne na daný typ telefónu. Fotka pri tovare je reálna, možná je odchylka vo výreze na fotoaparát, či blesk....

Spinner