personalizovaný tovar

 
 
 
  • 0948 878 331
  • info@abenys.sk
 
 
 
Úvod > personalizovaný tovar
 

Personalizovaný tovar - tovar na objednávku

Tovar podľa Vašeho priania

 

 

Tento tovar vzhľadom na vlastný obrázok alebo text (personalizovaný tovar) nie je možné objednať na dobierku. V košíku budete mať iba možnosť bankového prevodu.

Termín doručenia: 
Keďže sa jedná o tovar na objednávku, treba rátať s dlhším časom na jeho výrobu.
Hneď, ako nabehne platba za objednávku na účet, posielame tovar do výroby.
Objednávku už po odoslaní do výroby nie je možné zrušiť.

Výroba trvá max. 4 pracovné dni od prijatia platby  Dĺžka výroby závisí od vyťaženia výrobného oddelenia.
Teda termín doručenia ovplyvní rýchlosť komunikácie pri odsúhlasení návrhu (v prípade, že k výrobe sú ešte neujasnené otázky) , rýchlosť prevodu platby ale aj spôsob vybratej služby doručenia.

Prosím venujte zvýšenú pozornosť výberu dizajnu a kontrole textu pri zadávaní objednávky, či odsúhlasení návrhu, nakoľko personalizovaný tovar podľa zákona nie je možné vymeniť ani vrátiť.
 Ochrana osobných údajov: 
Fotografie nahrané na náš server sú prístupné iba výrobnému oddeleniu, po vyrobení objednávky sú zmazané. V archíve je ponechaná iba mailová komunikácia.
Pri použití vlastnej fotky - jej nahraním či odoslaním potvrdzujete, že máte na použitie daného diela (fotografie, obrázku) súhlas autora podľa autorského zákona.


UPOZORNENIE: 
Texty a fotky ktoré chcete mať na výrobku nesmú byť v rozpore so zákonmi a s morálnymi a etickými pravidlami uznávanými civilizovanou a demokratickou spoločnosťou.
Nevyrábame výrobky s fotkami a obrázkami podliehajúcimi licencii (napr.Disney), teda obrázky z kreslených rozprávok, logá firiem a futbalových klubov,..

Rovnako si vyhradzujeme právo odmietnuť vyrobu ak ide o hanlivé obrázky podporujúce pornografiu, symboly hnutí potlačujúcich ľudské práva, násilie, nenávisť, rasovú či inú diskrimináciuimináciiu, terorizmus, akékoľvek symboly v nevhodných a urážlivých, ochranné známky a diela chránené podľa autorského zákona.
___________________________________________________________

Pre prípadné otázky ohľadne výroby kontaktujte kolegyňu zodpovednú za výrobu: abenys.sasha@gmail.com

 
 
 
Novinky z našej ponuky
 
 
Novinky z našej ponuky
 
 
Iné personalizované produkty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia